Atrakcje w Michałowicach

(11)

Tunel Skalny w Michałowicach Podążając ulicą Sudecką z Piechowic do Michałowic - górską, pełną zakrętów drogą - natkniemy się na tunel skalny. Tunel Skalny jest naturalną atrakcją turys... więcej »

ul. Sudecka

Złoty Widok i Kociołki Wietrzeniowe w Michałowicach Złoty Widok (610 m n.p.m.) to nierzucający się w oczy szczyt na krańcu Pogórza Karkonoskiego. Znajduje się on na zboczu wyższego szczytu - D... więcej »

Michałowice, od ul. Złoty Widok

Wodospad Szklarki – drugi, jeśli rozważamy wysokość, po wodospadzie Kamieńczyka, wodospad w polskich Karkonoszach – wysokość ponad 13 metrów. Wodospad leży jeszcze w granicach ... więcej »

przy drodze Jelenia Góra - Szklarska Poręba

Szlaki turystyczne z Michałowic do Szklarskiej Poręby przez Wodospad Szklarki - czas przejścia około 1 godz. 40 min.  na Sośnik koło Jagniątkowa czas przejścia około 45 minut  do Przełę... więcej »

z Michałowic w Karkonosze

Michałowice ścieżki rowerowe Michałowice znajdują się w rejonie tzw. Rowerowej Krainy. Góry Izerskie i Karkonosze to miejsce przyjazne rowerzystom - można tu jeździć na dwóch kół... więcej »

Z Michałowic w góry rowerem

Karkonosze, jak przekazują wszelkie encyklopedie i poradniki turystyczne, to najwyższa część jednego z dwóch dużych masywów górskich w Polsce - Sudetów. Karkonosze to takie... więcej »

Łabski Szczyt w Karkonoszach Po Śnieżce i Wielkim Szyszaku Łabski Szczyt to kolejny, ze względu na wysokość, szczyt w polskich Karkonoszach – jego wysokość to 1471 m n.p.m. Szczyt ten położony ... więcej »

między Szrenicą a Wielkim Szyszakiem

Śnieżne Kotły w Karkonoszach Śnieżne Kotły to dwa karkonoskie kotły polodowcowe, położone między Łabskim Szczytem i Wielkim Szyszakiem. Ponad Śnieżnymi Kotłami góruje telewizyjna stacja przeka... więcej »

między Łabskim Szczytem a Wielkim Szyszakiem

Szkoły Narciarskie w Michałowicach i okolicy   Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KARPACZ, wypożyczalnia ul. Świerkowa 11, tel. 75 76 18 867, www.karpacz.net.pl Szkoła Narciarska i Szko... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00