Gastronomia w

(10)

Kuchnia włoska

Pizzeria U Bazyla działa od 1998 roku - mieści się w ponad trzystuletnim budynku, została całkowicie wyremontowana.  więcej »

ul. Kryształowa 106, Piechowice

Kuchnie świata

Restauracja ODNOVA w Piechowicach - połączenie miłości do jedzenia oraz pasji tworzenia kulinarnych kreacji. W Odnovie właściciele starają się godzić rodzimą tradycję z historią kuchni innych kraj&... więcej »

ul. Kryształowa 55, Piechowice

Pizza, sałatki, makarony

Pizzeria Bolo w Piechowicach w ofercie znajdziesz najlepszą pizzę w okolicy, pyszne sałatki i wyborne makarony. Nie zabraknie też czegoś dla wielbicieli przekąsek i napojów zarówno zi... więcej »

ul. Kryształowa 14, Piechowice

Desery, ciasta, napoje zimne i gorące

Kawiarnia Kryształowa w Hucie Julia w Piechowicach. Kawiarnia proponuje wyjątkową kawę Etnocafe, inne napoje ciepłe i zimne, desery, ciasta i inne pyszności. A wszystkie z nich podajemy na szkle kr... więcej »

ul. Kryształowa 73, Piechowice

Dania obiadowe, przekąski, napoje alkoholowe

Bar U Jolki w Piechowicach oferuje zimne i gorące przekąski, dania z karty dań oraz pizzę, do tego bogaty wybór drinków i piwa. więcej »

ul. Kryształowa 51, Piechowice

Kuchnia polska

Gospoda Wedle Bucków to potrawy przyrządzane w tradycyjny, polski sposób.  Od wtorku do soboty 13.00 do 21.00. W niedzielę od 12.00 do 20.00. W poniedziałki gospoda jest nie... więcej »

ul. Agnieszkowska 2A, Jagniątków

Kuchnia staropolska, regionalna, międzynarodowa

Restauracja Barok jest w stanie pomieścić do 130 osób. W restauracji są serwowane przede wszystkim dania kuchni staropolskiej, regionalnej oraz mięnarodowej. Dla Gości zmotoryzowanych jest d... więcej »

ul. Jeleniogórska 1, Piechowice

Kawa, herbata, desery, ciasta

Kawiarnia w hotelu LAS zaprasza do miłego spędzenia czasu podczas próbowania deserów w asyście aromatycznej herbaty czy kawy. Kawiarnia proponuje również szeroki wybór d... więcej »

ul. Turystyczna 8, Piechowice