Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym 2013

W dniach 24-25 sierpnia 2013 roku w ramach Górskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie  Szosowym odbędzie się „Karkonoski Klasyk” w Jeleniej Górze. Trasa wyścigu wiedzie przez Jagniątków, Michałowice, Piechowice i Sobieszów. Organizatorem imprezy jest Grabek Promotion sp. z o. o.; ul. Oś. Robotnicze 9/2, Jelenia Góra; tel. 75 761 23 76; mail:biuro@bikemaraton.com.pl.
Wyścig odbędzie się w rożnych kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Trasa to dojazd  i pętla – ilość przejazdów po pętli uzależniona od kategorii.
Dojazd to 11,2 km po trasie: z placu Piastowskiego w Cieplicach, potem ulicą Wolności  na Podgórzyn, dalej drogą wojewódzką 366 na Sobieszów. Tam skręt w ulicę Karkonoską i wspinaczka do Jagniątkowa do Domu Hauptmana – początku pętli.
Pętla (16.5 km) – od Domu Hauptmana (Jelenia Góra – Jagniątków) ulicą Michałowicką na Michałowice, potem ulicą Sudecką w Michałowicach – tu najwyższy punkt pętli (675 m n.p.m.) potem zjazd do Piechowic, dalej ulicą Żymirskiego w kierunku na Sobieszów – na ulicy Karkonoskiej – tu najniższy punkt trasy (365 m n.p.m.) i dalej ulicą Karkonoską do Jagniątkowa w okolice Domu Hauptmana.
Przewyższenia na trasie 310 metrów od najniższego do najwyższego punktu.
Zapraszamy na Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym – zawodników i kibiców!

Pogoda
PIECHOWICE Pogoda
Polecamy:

Willa Drewniana Róża

Szklarska Poręba - informator

Szklarska Poręba Noclegi

Świeradów Zdrój noclegi

Świeradów Zdrój noclegi